Одяг для спорту та дозвілля
народжений в Україні

Оплата Замовлень в Магазині ACTIX

(способи оплати замовлень)

Здійснюючи замовлення на нашому сайті actix.ua, у Вас є два варіанти оплати:

  1. Передоплата – оплата на рахунок магазину, за допомогою будь-якої банківської картки в момент здійснення замовлення;
  2. Накладний платіж - під час отримання замовлення у відділенні пошти (кур'єрської служби).

Кожен спосіб має свої переваги і недоліки. Обидва способи відрізняються один від одного, але є стандартними для будь-якого інтернет-магазину у світі. Більш детально про кожен з видів оплат:

Передплата

Здійснюється за допомогою міжнародної платіжної системи. У нашому випадку – LiqPay від Приват Банку. Або через додаток Приват24, якщо Ви клієнт Приват Банку.

Лікпей

Для оплати Ви вказуєте дані своєї банківської картки на сторінці LiqPay, яка з'являється в момент оформлення замовлення. Або просто підтверджуєте оплату замовлення на сторінці своєї програми Приват24.

В обох випадках дані Вашої картки приховані від нас, вони доступні лише банку. Якщо данні картки вказано вірно, LiqPay зніме з Вашої картки вартість замовлення та відправить на рахунок нашого магазину, а Ви отримаєте підтвердження про успішну оплату +офіційний електронний чек.

Чек прийде Вам у Вайбері та на електронну пошту. Після чого буде доступний Вам завжди. Ви не зможете його випадково втратити.

Це дуже зручний та швидкий спосіб, який максимально поширений у світі.

Накладений платіж

Платіж провадиться у відділенні поштового оператора, за допомогою якого ми доставляємо Вам посилку. Оплату, в цьому випадку, можна зробити після огляду посилки, якщо замовлення Вам повністю підійшло, і Ви його забираєте. Якщо замовлення не сподобалося, або не підходить за будь-якими параметрами і Ви його не хочете забирати, оплата не здійснюється.

Цей вид оплати дуже зручний, якщо Ви сумніваєтеся в якості продукції або маєте сумніви щодо безпеки передоплати.

Покладений платіж менш вигідний фінансовому плані, т.я. за нього стягується плата самим перевізником. А саме за послугу відправлення Ваших грошей (оплати за замовлення) нам. Зазвичай це 2% вартості замовлення +20грн. За кожну таку операцію. Але у кожного оператора свої тарифи за цими послугами, і ми на це не впливаємо.

Більш детальна інформація про умови роботи магазину ACTIX та наші зобов'язання перед Вами, докладно викладено в Умовах використання [Публічне Договір] магазину ACTIX.

З питань щодо товарів ACTIX та роботи інтернет магазину actix.ua Ви можете зв'язатися з нами будь-яким способом, представленим у розділі Контакти даного сайту.