Одяг для спорту та дозвілля
народжений в Україні

Все про Бренд та команду ACTIX

ACTIX.UA – це офіціфний сайт та фірмовий інтернет-магазин бренду ACTIX, одягу для спорту та відпочинку власного УКРАЇНСЬКОГО виробництва

Виробництво

Вся продукція виготовляється з імпортних сертифікованих тканин, спеціально підібраних за складом та характеристиками для кожної моделі виробу. Виробництво продукції – виключно українське з використанням кращих світових технологій, на імпортному професійному обладнанні, руками українських майстринь з багаторічним досвідом.

Наша місіия

Створювати в Україні якісний та зручний спортивний одяг за ціною меншою, ніж імпортні аналоги відомих брендів, та рівним за якістю.

Історія ідеї

На сьогодняшній день якісний та дійсно споривний одяг коштує не дешево, а той, що доступний за ціною будь-кому – тільки має назву спортивний, виходячи з фасону, але часто не придатний для частих та інтенсивних тренувань.

Наша команда

Для створення дійсно спортивного одягу ми об'єднали діючих спортсменів та тренерів різних видів спорту. Наша команда не велика, але має не одне десятирічча досвіду за плечима, постійно знаходясись в сердці українского спорту та знає всі потреби спортсменів від першого ім'я.

Знайомтесь:

Лагутенко Раїса

Заслужений Тренер України з плавання. Майстер спорту України зі спотивного туризму. Тренує параолімпійських чемпіонів України - спортсменів міжнародного класу. Випускниця Національного Университету Фізичного Виховання і Спорту України.

Лагутенко Раїса організатор щорічних всеукраїнських змагань з плавання «НОВОРІЧНІ СТАРТИ» серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушенням зору, порушенням розумового та фізичного розвитку, а також порушенням слуху.

 

Вихованці Раїси:


Колпакчи Аліса (wikipedia)

Денисенко (Істоміна) Катерина (wikipedia)

Паралімпійське плавання. Катерина Денисенко – Майстер Спорту України Міжнародного Класу. Срібна призерка Паралімпийських Ігор в Лондоні (2012 рік) на дистанції 100 метрів батерфляєм. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу.

 


Здорик (Лафіна) Марія (wikipedia)

Паралімпійске плавання. Марія Здорик – Майстер Спорту України Міжнародного Класу. Срібра призерка Паралімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро (2016 рік) на дистанції 50 метрів брасом. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу.


Стрижак Артем

Діючий тренер Національної збірної України з велоорієнтування, член Національної збірної команди України з велоорієнтування та лижного орієнтування. Майстер Спорту зі спортивного туризму.

Дипломований тренер з фізичної культури, випускник Національного педагогічного Університету ім. М.П. Драгоманова.

Крім цього:

 • Засновник та тренер школи бігових лиж Skimanschool
 • Організатор постійнних національних змагань з гірського велосипеду (МТВ) «МАРАФОН», організатор багаточисельних всеукраїнських та регіональных вело та лижних змагань;
 • Багаторазовий Чемпіон з лижного та вело орієнтування в Укрїні, у т.ч. багаторазовий переможець Велосотки;
 • Переможець першого етапу Enduro Ukraine Series в категорії Електро;
 • Колишній учасник дитячої, юноцької, та діючий участник збірної Києва з гірського туризму та спортивного орієнтування, багаторазовий чемпіон в цих видах спорту у змаганнях Київского, всеукраїнського та рівня країн ближнього зарубіжжя в командному та особистому заліках;
 • Багаторазовий Чемпіон України з пішого туризму та велосипедного туризму, багаторазовий призер з данного виду спорту на світових змаганнях та чемпіонатах.
 • Співорганізатор та суддя різноманітних українських змагань з гірського туризму та спортивного орієнтування (в різних видах: піший, вело, лижний).

Ярмоленко Сергій

Дипломований тренер з силових видів спорту. Майстер спорту з паурліфтингу.

Випускник Національного Університету Фізичного Виховання і Спорту України.

Крім цього:

 • Діючий тренер з фітнесу й важкої атлетики, реабілітолог
 • Діючий тренер з екстремального водіння автомобя та мотоцикла, підготовки до змагань в FPS Driving School
 • Участник різних змагань з кільцевих перегонів на мотоциклах ШКМГ. Призер Чемпіонату України в цьому виді змагань.
 • Багаторазовий участник змагань з мотокросу та призер Києва.
 • Участник та призер з дисципліни Time Attack на автомобилях.
 • Багаторазовий участник з хоббі-картингу та чемпіон й неодноразовий призер міста Києва;
 • Кандидат в майстри спорту з жиму лежачі