Одяг для спорту та дозвілля
народжений в Україні

Інформація про доставку магазину ACTIX

Замовлення, які були здійснені на сайті actix.ua, доставляються по території України в відділення поштового оператора Нова Пошта безкоштовно (за наш рахунок), або кур'ером Нової Пошти за рахунок клієнтів, згідно з тарифами перевізника.

Відправлення замовлень відбувається кожен будній день після 18-00. Подтверджені до 17-00 в буді дні замовлення відправляються в той-самий день. Інші - в наступний будній день.

Доставка ACTIX

Безкоштовне зберігання у відділенні Нової пошти вібдувається на протязі 5-и днів з моменту доставки замовлення у відділення. Наприкінці 5-го дня, автоматично, всі не забрані замовлення відправляються до нас назад.

Оплата замовлень з Наложеною оплатою, вібдувається у віділені Новоі Пошти згідно тарифів перевізника.

Відстежити місцезнаходження Вашого замовлення можна в самому замовленні через власний кабінет сайту actix.ua, або на сайті Нової Пошти.

Більш детальна інформація про умови роботи магазину ACTIX та наші зобов'язання перед Вами, докладно викладено в Умовах використання [Публічне Договір] магазину ACTIX.

З питань щодо товарів ACTIX та роботи інтернет магазину actix.ua Ви можете зв'язатися з нами будь-яким способом, представленим у розділі Контакти даного сайту.