Одяг для спорту та дозвілля
народжений в Україні

Гарантія на одяг торгової марки ACTIX

Гарантійні умови бренду ACTIX

Загальні положення

Торговельна марка ACTIX (далі по тексту ACTIX) надає гарантію на всі свої вироби у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» безпосередньо споживачам.

Споживач - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

На сезонні товари (одяг, хутряні та інші вироби) гарантійний строк обчислюється з початку відповідного сезону, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Відтак, натільна білизна (в т.ч. термобілизна та спортивна білизна) підпадає під перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Гарантійні періоди

ACTIX з розумінням ставиться до своїх Споживачів, враховує їх ризики та потреби, впевнена в високій якості своєї продукції і надає гарантію на свої вироби більшу за періодом, передбаченим чинним Законодавством України, приведеним вище, а саме:

 • На продукцію ACTIX, яка була замовлена та придбана безпосередньо у ACTIX на офіційному сайті виробника actix.ua, надається максимальна гарантія за періодом, що має назву «Розширена гарантія» та вказана так на сайті виробника характеристиках кожного окремого товару, але не меньше ніж 120 діб;
 • На продукцію ACTIX, яка була замовлена та придбана у офіційних представників ACTIX на території України, надається базова за періодом гарантія, що має назву «Гарантія» та вказана:

а) в разі продажу через інтернет магазини - на сайті продавця в характеристиках кожного окремого товару, але не менша за гарантійний період, вказаний на маркуванні товару;

б) в разі продажу через роздрібні точки продажу - на маркуванні товару.

Методи (варіанти) виконання гарантійних зобов’язань

Гарантійні зобов’язання ACTIX надаються методами:

 • ремонту продукції за рахунок ACTIX;
 • заміни продукції на аналогічну нову, за рахунок ACTIX;
 • повернення частини або повної вартості продукції ACTIX.

Розповсюдження гарантійних зобов’язань

Гарантія розповсюджується на дефекти продукції ACTIX які пов’язані з виробничими дефектами та не є результатами звичайного користування продукцією за призначенням.

Звичайним користуванням продукцією є використання продукції ACTIX за призначенням для якого ця продукція вироблялась, з дотриманням правил експлуатації та догляду, які вказані у характеристиках та\чи описі кожного окремого товару на офіційному сайті виробника actix.ua

Виробничими дефектами вважаються:

 • дефекти швів тканини які призвели до відділення частин тканини одна від одної;
 • дефекти тканини які призвели до значної зміни кольору, пружності, еластичності, цілісності, форми (площі) тканини;
 • дефекти декоративних елементів які призвели до відділення таких елементів від основи;
 • дефекти застібок які впливають на можливість їх використання за призначенням;
 • дефекти резинок та манжетів які проявляються збільшенням їх довжини більше ніж на 10% від довжини в аналогічному виробі однакового розміру.

Виробничими дефектами не вважаються:

Будь-які з дефектів які спричинені неналежним використанням виробу, а саме:

 • використанням виробу не за призначенням;
 • використання виробу, який не підходить користувачеві за розміром;
 • використання виробу під час негативного впливу на виріб чи вчинення негативного впливу на виріб.

Порядок розгляду гарантійних випадків

Всі зауваження щодо якості виробів у гарантійний період та заяви щодо здійснення гарантійних зобов'язань на продукцію ACTIX приймаються будь-якими каналами зв’язку, які вказані на офіційному сайті виробника ACTIX, а саме у розділі “Контакти”.

Для розгляду приймаються заяви які містять:

 • фото товару з місцем дефекту виробничого характеру;
 • документ, який підтверджує дату придбання виробу;
 • документ, який засвідчує особу заявника;
 • короткий опис суті дефекту та ситуацію під час\після якої стався\виявився дефект.

Розгляд спірних питань щодо дефектів та виконання гарантійних зобов'язань на продукцію ACTIX

Під час розгляду будь-яких звернень щодо якості товарів ACTIX, незалежно від місця їх придбання, торгова марка ACTIX буде лояльна до клієнтів, надаючи перевагу переконанням та потребам клієнтів.

Торгова марка ACTIX залишає за собою право на власний розсуд давати оцінку причинам, які спричинили дефект виробу, у кожному окремому випадку, та в разі сумнівів щодо належного виконанні клієнтом гарантійних умов, посилатись до гарантійних періодів зазначених в чинному Законодавстві України на конкретний тип виробу. Тобто, виконувати гарантійні зобов'язання тільки в періоди встановлені Законом України «Про захист прав споживачів».

В разі незадоволення клієнтом рішенням торгової марки ACTIX щодо виконання останньою своїх гарантійних зобов'язань, клієнт має право вирішувати таке питання в порядку  встановленим Законодавством України.

Більш детальна інформація про умови роботи магазину ACTIX та наші зобов'язання перед Вами, докладно викладено в Умовах використання [Публічне Договір] магазину ACTIX.

З питань щодо товарів ACTIX та роботи інтернет магазину actix.ua Ви можете зв'язатися з нами будь-яким способом, представленим у розділі Контакти даного сайту.

 

Мапа сайту